שירותי ליווי צמודים

בלוג דיזינגוף אסקורט

גברים זקוקים לפעמים לשירותי מין צמודים למטרות שונות, נערת ליווי ( למשל כמו פה:  ) לפגישות עסקיות, לטיולים, לחברה בעת ארוחה משותפת, לבילוי לילי בבר ועוד. ונשים מקצועיות יודעות לארח להם לחברה באירועים השונים הללו. יש גברים שירצו אשה מלווה אינטימית אחת ויש כאלו שירצו להחליף את האישה המלווה בכל אירוע, או לאחר מספר אירועים. האירוח נעשה על בסיס עסקי טהור והוא נעדר, בדרך כלל, כל רגש מצד שני הצדדים. לאישה זה מקור פרנסה, ולגבר זה מאוד נוח לעשות כך בפרק זמן זה של חייו.

נשים שונות

שירותי ליווי היו כל העת במשך כל ההיסטוריה של המין האנושי, ומה שמשתכלל זה רק הדרך לקביעת המפגש. בתקופה המודרנית יש סוכנויות של שירותי מלוות אינטימיות שיש להן אתרים מושקעים, שבהן ניתן למצוא את האישה שמוצאת חן מבחינת המראה. יש הרבה נשים שונות, והכוונה היא, שאחת מהן תתאים מבחינת המראה, ולעיתים רבות על פי ביקוש, לטעמו של הלקוח. מנהלי הסוכנויות המנוסים יודעים להתאים את האישה המלווה הנכונה לצרכי הגבר המזמין.

בילוי טיול ועוד

הפגישות נערכות למטרות בילוי, ויש תיירים אשר מגיעים לטיול בין מספר ימים בישראל, והם מבקשים משרד ליווי שדוברת את שפתם, ואשר מכירה את האתרים החשובים וגם מקומות בילוי, והוא יטייל איתה וישלם את כל ההוצאות כולל שכרה. סידור כזה מאוד נוח לגבר אשר מסיבותיו האישיות הוא יכול לקיים את המפגש הזה מבחינה נפשית וגם כלכלית. בכל מקרה, שירותי מין יינתנו בכל הארץ והאישה תיצור קשר ותגיע ללקוח לכל מקום אשר ייקבע ביניהם.

קשר זמני

יש גברים רבים אשר אינם רוצים קשרים קבועים עם נשים, אבל, בכל אופן הם מבקשים מדי פעם ליווי נשי לאירוע כזה או אחר, ולכן, סידור זמני שכזה כמו ,שירותי מפגשים אינטימיים מאוד נוח מבחינתם ומשרת את מטרותיהם. האישה מבחינתה עוסקת במקצוע שבו היא מרוויחה את לחמה, וקיום המפגשים נטולי הרגש הללו נוחים לה. לכל מי שזקוק ל דיזינגוף נערות ליווי, כדאי לחפש את הסוכנויות הגדולות והמובילות, מאחר ויש להן שירות טוב ומקצועי, אשר יכול לספק את רצון הלקוח בצורה טובה ומוצלחת.