סקס מסוכן

שנינו אהבנו סיכון. הוא הזמין אותי אליו והציג להורים כחברה שלו. לא הייתי נגד. כבר בזמן הארוחה הרגשתי התרגשות נעימה בתחתית הבטן בהמתנה לילה. ישבנו אחת מול השני. מעל השולחן התנהלה שיחה רגילה. אני חייכתי וניסיתי לתת רושם של בחורה נחמדה ורצינית. ורק שנינו ידענו את כל הפרטים המלוכלכים של הפגישה האינטימית שלנו לילה הקודם. מתחת לשולחן הורדתי את העוקב שלי והושטתי את הרגל אל הכיסא ממול ונגעתי בברך שלו. הוא שיחק את עצמו כאלו שם דבר לא קרה. המשכתי למלה, זה היה קל, כי השולחן היה די צר. המשכתי למלה דרך הירך הפנימי, במקביל אכלתי אותו עם העיניים. כאשר הרגל שלי הגיעה אל הזין שלו, אני לחצתי בזהירות והתחלתי להזיז את הרגל שלי למלה ולמטה. הוא בזהירות הוריד יד אחד שלו מתחת לשולחן ופתח את הרוכסן של המכנסיים, ככה שהרגל שלי כבר ליטפה את התחתונים שלו. ראיתי שבגלל המעשים המגונים שלי הנשימה שלו משתנה והזין מתקשה. כמה דקות אחרי זה הוא כבר לא היה מסוגל לעמוד בזה.

"כבר מאוחר, אני ישן על הספה בסלון והיא אצלי בחדר" – הייתה לו משפחה מאוד שמרנית וסקס לפני חתונה לא היה מתקבל על הדעת שם. כמון שכוח השכנוע שלו גרם להורים להסכים לשלוח בחורה בשעה המאוחרת הזאת הביתה לבד, זה לא ראיון טוב. ההורים עזבו לחדר שלהם ודקה אחרי זה שמענו רעש של טלוויזיה.

"אני כבר לא מסוגל לחכות יותר" – הוא לחש כאשר הוא מתנפל עלי ישר בסלון. לא עניתי כלום, למרות שכבר רציתי להרגיש את הזין שלו בפנים. הוא הוריד את השמלה שלי, ירדתי מולו על הברכיים ובתנוע אחד הורדתי את המכנס שלו, אז לקחתי את הזין שלו לתוך הפה. הוא הוציא גניחה מתוקה ודחף את הזין עמוק לתוך הגרון שלי. הרגשתי שריפה אמיתית נולדת בגוף שלי בזמן שאני בולעת את הזין שלו עד הביצים. זה היה הרגע שלא יכולתי לחכות יותר.

"תכניס לי!"

הוא הוציא שאגה שקטה, דחף אותי, נשכב על הספה ומשך אותי אליו. הורדתי את התחתונים והתיישבתי עליו במהירות. הרגשה של הזין שלו בפנים גרמה לראש שלי להסתובב והוצאתי גניחה חזקה.

"השתגעת!?" – הוא לחש באימה והכניס ציפורניים לתוך העור העדין שלי -"את לא נורמלית"

שמענו מישהו מתקרב אלינו.

"תעשי את עצמך מתה" – הוא אמר לי ועשיתי את זה. הוא כיסה את שנינו עם שמיכה. הזין שלו עדיין היה בפנים. הדלת נפתחה.

"אתה יושן?" – שאלה אימו בשקט – "הכל בסדר?"
"כן,פשוט קיבלתי מכה"

הרגשתי איך הזין שלו פועם בתוך הכוס ונתתי את כל כולי להרגשה הזאת. לב שלי דפק כמו משוגע, כולי רעדתי. הרגשתי לפי השרירים המשוחרים שלו שהדלת סוף סוף נסגרה. הוא הפך אותי בזריזות, העמיד אותי בדוגי. לא התנגדתי. הוא תפס את הצעיף שלי ודחף לי אותו לתוך הפה כדי שאני לא יוכל להוציא מילה .

"שאני לא ישמע צליל אחד ממך, זונה מלוכלכת" – הוא לחש לי בעצבים. כאשר כל מילה שלו התלווה בדחיפה חזקה עמוק לתוך הכוס שלי. הוא תפס את השיער שלי ומשך אותם אחורה.

"זה מגיע לך, את יודעת את זה!" – הוא לחש בזמן שהוא מושך את הרעש שלי לאחורה. יותר מהר, יותר מהר ויתר מהר, עם תשוקה חזקה ביותר, כאלה זה סקס אחרון בחיים שלנו, הוא זיין אותי בדחפות חזקות ביותר. עוד מאט הרגשתי שהוא מתקרב סיום. הוא שחרר את השיער שלי ותפס אותי חזק בירכיים, דקה אחרי זה הוא גמר.

"עכשיו לכי לחדר" – הוא זרק לי בלי רגשות בדרך לחדר אמבטיה, כאלו שום דבר לא קרה.

אנג'לינה