סבתה מאתר היכרויות

כשאתי צעיר , רק בגיל 21 נפרדתי מחברה שלי. כדי לשכוח אתה השקעתי את כל הזמן הפנוי שלי ללימודים. זה עזר לי לעבור את תקופת המבחנים בקלות. כשהמבחנים הסתיימו כבר היה קיץ,לא היה לי סקס כבר כמה חודשים. כדי לפתור את הבעיה הזאת החלטתי לפתוח עמוד האתר היכרויות. סיבה להיכרות בחרתי במפגשים אינטימיים. כבר אחרי יומיים קיבלתי הודעה "רציתי להיפגש איתך". לא האמנתי שזה כל כך קל, אבל כשפתחתי את העמוד ראיתי אישה מבוגרת בגיל 56! בכל מקרא עניתי לה, אמרתי לעצמי בחיים צריך לנסות הכל.

נפגשנו איתה במקום שקבענו. היא הייתה רזה והיה לה גוף טוב לגיל שלה. השערות שלה היו צבועות וקצרות, היא הייתה לבושה בשמלה אדומה ותכשיטים די מוזרים. הסתכלתי על השדיים שלה וראיתי את הפטמות דרך השמלה,היא הייתה בלי חזייה. אמרנו שלום אחד לשני ולא היה לי מושג איך להמשיך את השיחה,אבל היא הצילה את המצב.

-"אני מכירה דירות דיסקרטיות פה ליד"

לא ציפיתי להתקדמות כזאת מהירה של העניינים, הסכמתי וישר הלכנו לדירה דיסקרטית הקרובה. היא התחילה להתפשט ישר, גיליתי שלא רק שהיא הייתה בלי חזייה ,היא גם הייתה בלי תחתונים. הזין שלי כבר עמד. גם אני הורדתי את הבגדים שלי,נשארתי רק בתחתונים. היא התקרבה אלי וירדה על הברכיים ,העבירה את היד על התחתונים שלי ואז הורידה אותם. הזין שלי קפץ החוצה, היא לקחה אותו עם היד ונישקה את הראש שלו. היא נתנה לי מציצה כזאת שאף בחורה צעירה שנפגשתי איתה לא עשתה. גמרתי לה לתוך הפה אחרי כמה דקות, להפתעתי היא בלעה הכל. הרמתי אותה,נישקתי לה את השדיים שלה, נשכתי בפטמות, הכנסתי אתה יד בין הרגליים,הרגשתי שהיא כבר רטובה. ממחשה הזאות הזין שלי שוב פעם נעמד. לבשתי קונדום וסובבתי אותה עם התחת אלי. הכנסתי את הזין לתוכה וזיינתי אותה כמו משוגע.

המון המון סרטי סקס מדליקים באורך מלא

זה היה יום ארוך של סקס ,סקס הכי טוב בחיים שלי