נער ליווי

כולם מכירים על עבודה של נערות לייוי. יש כאלה שמתנגדים לשירותי ליווי באילת, יש כאלה שבעד ורוצים לעשות את העבודה שלהם לחוקית. ומה לגבי נערי ליווי? אף אחד לא מדבר עליהם, כי אף אחד לא מאמין שתופעה כזאת קיימת. אבל אני עבדתי בתחום. כל זה קרה בסין בעיר בייג'ין. הייתי במצב קשה, הייתה לי בעיה קשה עם הכסף. אחד החברים שלי הציעה לי לעבוד כנער ליווי לבנות מקומיות.

המצב עם גברים סין הוא די קשה, לכן לשירותים כאלה יש ביקוש די גדול וכמובן שגברים אירופיים מקבלים גם יותר מגברים מקומיים. כאשר באתי להזמנה ראשונה שלי הייתי בטוח לראות זקנות מכוערות, אבל הייתי מופתע לגלות בדירה שלוש סיניות צעירות וחמודות. על השולחן עמדו בקבוקי אלכוהול ריקים, כנראה בנות שיכורות החליטו להפוך את הערב ליותר אינטימי.

אחרי הופעת חשפנות קצרה הן החליטו שהן רוצות להמשיך לדברים יותר חמים. הן נשכבו על הבטן שלהן וסגרו את העיניים. התקרבי בין הרגליים שלהן, היה להן ריח ממש נעים, היה אפשר לזיין אותן. הרגשתי איך זין שלי התמלא בדם במהירות. התחלתי לזיין אותן עם האצבעות, אבל היו לי רק שתי ידיים ושלוש חורים מולי. כדי לא להעליב בחורה שלישית התחלתי ללקק לה את הכוס. הגברתי את הקצב ושמעתי אותן מתחילות לגנוח כמו מטורפות. הלשון שלי תמיד היה ארוך, מתנה טובה של בטבע.

החלפתי את החורים כל כמה זמן והרגשתי אותן גומרות ישירות לתוך הפה שלי. הן תפסו את הראש שלי עם הרגליים ולפעמים חנקו אותי בזמן האורגזמה. אני לא זוכר כמה פעמים כל אחד מהן גמרה, אבל הן רצו עוד ועוד.

אז הרמתי אחת מהן והכנסתי את הזין שלי ישר לתוך החור האחורי שלה. מה שטוב בבנות הסיניות זה שהן קטנות וקלות. אפשר להרים אותן ולסובב לכל תנוחה שתרצה, אפילו לזיין אותן באוויר. אחרי שסיניות אחרות ראו מה אני עושה לחברות שלהן הן רצו לנסות גם. הרמתי גם אותן והתחלתי להכניס את האצבעות לחורים שלן. המשכתי לזיין ככה את שלושתן. זה היה קשה לאמין שלוש בנות לתוך התחת בו זמנית, לא ראיתי דבר כזה אפילו בפורנו.

כמובן שגם הפעם עשיתי החלפות כל כמה זמן, הזין שלי ביקר במנהרה שכל אחת מהבנות מספר פעמים. היא אפשר לספור כמה פעמים הן הגיעו לאורגזמה, אבל אני די בטוח שהן קיבלו הנאה בלתי נשכחת. איך אני יודעה את זה? לפי התשלום הכפול שקיבלתי באותו הערב.