חופשה שלי בארה"ב

תמיד חלמתי לנסות גבר שחום,לא יודע למה,לא קשור לסטיגמה של זין גדול. שנה אחרונה גם אספתי כסף לחלום הנוסף שלי ,נסיעה ל ארה"ב. די סיבה טובה גם להגשים את החלום הראשון שלי, אם לא בארה"ב ,אז איפה.

הטיסה שלי הייתה עד לניו יורק ,שם גם החלטתי להישאר כמה ימים ולהגשים את החלום שלי. נכנסתי למלון כבר בשעה מאוחרת ,אחרי טיסה מאוד ארוכה מצאתי כוח רק למצוא איזה מסעדה ליד המלון ולאכול. יום למחרת אחרי מנוחה עשיתי טיול במקומות שרציתי לראות, כאשר הייתי ליד בניין האו"ם היכרתי בחור שחום מאוד נחמד שעבד שם. הוא התנדב לעשות לי סיור קטן בבניין , הוא גם הזמין אותי בערב לבלות איתו, כמובן שהסכמתי.

חזרתי למלון להתכונן לערב, זאת היתה הזדמנות שלי להגשים את החלום. התכוננתי כמובן עם מטרה לסיים את הערב במפגש אינטימי , בחרתי את הלבוש הכי סקסי שיכולתי. בשעה שקבענו הוא התקשר וירדתי למטה. נסענו לאיזשהו מועדון לילה ,אני לא זוכרת את שמו. העברנו את הזמן ממש בכיף, רקדנו, שתינו קוקטיילים, טעמתי כמה קוקטיילם חדשים. בכוונה התנהגתי ככה שיבין איך אני רוצה לסיים את הערב. הוא הבין,באיזשהו שלב הוא משך אותי לצד והתחיל לנשק, הוא לא היה ביישן אני חייבת לציין. בעוד חצי שעה כבר נסענו במונית למלון שלי.