אצלה בבית


ברגע שנכנסנו לדירה שלה הוא ישר במסדרון ירדה על הברכיים והתחילה למצוץ את הזין שלי. היא מצצה במהירות, עם עיניים סגורות. היא גלשה במהירות עם השפתיים על הזין שלי. היא מצצה טוב, אבל היו לי תוכניות אחרות לגמרי לגביה. לאט לאט עברנו לחדר והורדנו את כל הבגדים.
כבר אתמול היא אמרה לי שהתחיל לה המחזור וסקס שלנו מתבטל. היא אמרה לי שמחכה לי היום רק מציצה. את האמת בשבילי גם סקס בזמן מחזור זה סבבה, אבל החלטתי לנצל את ההזדמנות והבטחתי לה שיש הזדמנויות אחרות. כנראה היא הבינה למה אני מתכוון, כי כאשר הוצאתי מהתיק חומר סיכה, היא ישר הסתובבה אלי עם התחת.
"זה לא כואב?" – היא שאלה אותי
"אף פעם לא היה לך סקס אנאלי?" – שאלתי אותה בחזה.

אז גיליתי שאף פעם, אבל היא תמיד רצתה לנסות. זה די שימח אותי. לא רק שאני יהיה הראשון, אני גם לא אצטרך לשכנע אותה יותר מדי. כמובן שידעתי שיהיה לה כואב, לפחות בדקות הראשונות וממש לא רציתי להגיד לה את זה. אני אוהב סקס אנאלי, לכן רק המחשבה על זה גרמה לי להתחרמן יותר מדי. מרחתי על התחת שלה חומר סיכה, הכנסתי אצבעות, מתחתי קצת ואז הצמדתי את הזין שלי. אבל ברגע שהכנסתי את הראש היא התחילה לצרוח שכואב לה. זה לא עניין אותי, אבל בכל מקרה הוצאתי ומרחתי עוד חומר סיכה. שמתי אותה על הברכיים ועם השדיים על הספה. ואז הכנסתי לתחת שלה בתנועה אחד מהירה.
זה היה כואב, אבל כבר לא הייתה לה ברירה.  היא תפסה את הכרית בכל הכח. ואני בינתיים הייתי חוקר חור חדש עם הזין הגדול שלי. החזקתי אותה על ירכיים וזיינתי אותה. כמה דקות אחרי זה הצרחות שלה נעלמו. אז היא התחילה לעשות תנועות חוזרות בקצב של התנעות שלי. אם הזמן התנעות האלה הגבירו מהירות שלהן ואז שמעתי ממנה. "עמוק, יותר עמוק, מהר יותר!" -הייתי בשוק. היא שקטה בדרך כלל בזמן סקס, אבל לא הפעם.
"נהנית מסקס בתחת?" – שאלתי אותה
"כן, כן, תמשיך, על תעצור" – היה קשה להבין אותה
זיינתי אותה די הרבה ככה ואז הגיעה הזמן לגמור. היא כבר הספיקה לעשות את זה כבר מספר פעמים. הגברתי את הקצב שלי ומילאתי את התחת שלה לגמרי עם הזרע שלי.

 ליווי אנג'לינה