הפתעה

את חוזרת הביתה, מצלצלת, אף אחד לא פותח לך. מוציאה את המפתחות ונכנסת לדירה. את בטוחה שאני בבית, אבל אין אף אחד. את מופתעת. סוגרת את הדלת. את עייפה וקצת עצבנית. הייתי צריך לפגוש אותך ואני אפילו לא בבית. את נכנסת לחדר וקופאת….

כל המיטה שלנו הייתה מכוסה בעלי כותרת של ורדים…..נרות דלוקות בכל מקום: על הרצפה, על החלונות… אז האורות מתכבים והידיים שלי מכסים את העיניים שלך. אני מנשק את הצוואר שלך, את עומדת עם הגב אלי. השפתיים שלי מכסים את הצוואר בנשיקות. אני לוחש לתוך האוזן שלך "תסגרי את העיניים". את עושה את מה שאני מבקש והידיים שלי מתחילים להפשיט אותך. אני מוריד את החולצה שלך והידיים מלטפים את השדיים. הלשון שלי משחק עם האוזן, את זורקת את הראש לאחורה. את נהנית מכל רגע. שני אחרי וחזייה שלך על הרצפה. האצבעות שלי נוגעות בפטמות שלך. היד השניה יורדת למטה.

אני פתח את הג'ינס שלך ומכניס את היד לתוך התחתונים. את מרגישה עם תחת משהוא קשה. לוקחת את היד לאחור ותופסת את הזין שלי. כן חמודה, אני חרמן נורא כרגע, בדיוק כמוך. הכוס הרטוב שלך אומר לי הכל. אנחנו ממשיכים לעמוד וללטף אחת את השני. ריח של נרות ריחניים ממלא את החדר. אז את מסתובבת והשפתיים שלנו מתחברים בנשיקה חושנית. אני מחבק אותך חזק. היד שלי עדיין בתחתונים שלך ואת עדיין משחקת עם הזין שלי. אני מפסיק את הנשיקה ומסתכל עליך עם חיוך. אני מרים אותך על הידיים ולקוח אותך למיטה. מוריד את ג'ינס שלך ביחד עם התחתונים.

את ערומה, גם אני מהתחלה. אני פותח את הרגליים שלך ומתסכל לתוך העיניים שלך. אז אני יורד למטה ומתחיל ללקק את הכוס שלך. אני אוהב את הטעם שלך. אני נהנה מהמראה שלה. הידיים שלי מלטפים את הגוף שלך. הלשון שלי מטייל לאורך כל המערה שלך. את שמה את הידיים על הרעש ומנסה לכוון את התנועות שלי. עם כל שניה אני מרגיש שחום שלך עולה, אני לא ממהר לאף מקום.

אני נהנה מכל רגע, מהגוף שלך. אני מלטף אותו ואת נהנית מכל מגע שלי. אז את גומרת. אני מחייך כי אני יודעה שזה רק התחלה של לילה קסום מלאה בסקס מטורף.